• Naše úspechy 2012/2013

• 1. Naši žiaci nás reprezentovali na Súťaži zručností  v NM n/V. Žiak Tomáš Kročil získal 5.miesto v odbore elektrotechnika a Ondrej Košút získal 5.miesto v obore strojárstvo. Blahoželáme.

2. Žiačka Lenka Juríková získala 2.miesto v obvodnom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry v kategórií C. Blahoželáme.

3. Obvodný úrad Trenčín - odbor školstva organizoval Obvodné kolo v basketbale ZŠ - chlapci v Novom Meste nad Váhom v ZŠ Ul. kpt. Nálepku. Okrem domácej školy sa zúčastnili naši chlapci Martin Klčo, Michal Marek, Lukáš Pomajbo, Martin  Jelenák, Lukáš Toráč, Martin Bryndza, Tomáš Mozolák, Matúš Markech, vedúci mužstva Mgr. Viliam Žitňanský,  ZŠ Považany, ZŠ Čachtice a ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom. NAŠI CHLAPCI VYHRALI 1. MIESTO  a postúpili do regionálneho kola. Umiestnenie: 1. MIESTO: ZŠ HORNÁ STREDA, 2. miesto: ZŠ Odborárska NMnV, 3. miesto: ZŠ kpt. Nálepku NMnV, 4. miesto: ZŠ Čachtice, 5. miesto: ZŠ Považany. Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

4. Dňa 21.2.2013 sa žiaci Lenka Juríková(8.r.), Lukáš Toráč(8.r.) a Sabina Toráčová(7.r.) zúčastnili 1.ročníka súťaže v anglickom jazyku Spell and Tell, ktorej organizátorom bolo Gymnázium J.B.Magina vo Vrbovom. Naši žiaci získali krásne 2.miesto. Srdečne našim žiakom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

5. Slávik Slovenska 2013 - víťazi školského kola: I.kategória  (1.-3.ročník): 1.miesto Petra Krajčová, 2.miesto Samuel Suchý, 3.miesto Lenka Magalová. II.kategória (4.-6.ročník): 1.miesto Filip Kubica, 2.miesto Marianna Magalová, 3.miesto Laura Kojdová. II.kategória (7.-9.ročník): 1.miesto Sabina Toráčová, 2.miesto Tomáš Mozolák, 3.miesto Sandra Jamborová. Blahoželáme.

6. Hornostredská sklopka 2013 - našu školu reprezentovali: Kristína Mareková (8.ročník), Ondrej Košút (8.ročník), Lukáš Pomajbo (8.ročník) - získal 2.miesto, Adam Čaňo (9.ročník) - získal 3.miesto. Všetkým ďakujeme za reprezentáciu školy a víťazom blahoželáme.

7. Včela v prírode 2013 -v tomto ročníku uspeli naši najmenší. Žiaci z MŠ získali krásne 2.aj 3.miesto so svojimi úlikmi. Blahoželáme usilovným včeličkám.

2. miesto: Milan Forro, Andrej Hruboň, Viktória Veizerová

3. miesto: Vanesa Hladká, Vanesa Hrádelová, Erika Deanková

8. Vedomostná súťaž "Konštantín a Metod" - Gymnázium J.B.Magina vo Vrbovom, 10.5.2013.

Žiaci 6.ročníka N.Pomajbová, M.Magalová, D.Lacko skončili vo vedomostnom kvíze na 2.mieste a v celkovom umiestnení na 4.mieste. Blahoželáme.

9. Okresné kolo v atletike - Štadión v Novom Meste nad Váhom, 17.5.2013

Žiaci II. stupňa súťažili v atletických disciplínach. Najlepšie umiestnenie dosiahol Michal Marek- 9. trieda v hode kriketovou loptičkou- obsadil 2. miesto.

10. Okresné kolo vedomostnej súťaže "Mladý záhradkár" - David Lacko žiak 6.ročníka získal 1 .miesto. Blahoželáme a držíme palce v celoslovenskom kole.