• Vynovené priestory v našej škole

•      Vedenie školy v spolupráci s obecným úradom Horná Streda sa snaží pre žiakov, pre rodičov, pre priateľov našej školy aj pre zamestnancov školy neustále vylepšovať podmienky v našej škole. Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Horná Streda Ďakuje za našich školkárov, žiakov a zamestnancov školy pánovi starostovi Ľubomírovi Krajňanskému aj obecnému úradu Horná Streda za neustálu spoluprácu a pomoc pri vylepšovaní podmienok a skrášľovaní priestorov v našej škole. ĎAKUJEME. Fotky TU.

• Exkurzia v Elektrárni Piešťany

• Marec otvorili žiaci 1. - 4. ročníka našej školy návštevou pútavej výstavy Kaleidoskop a interaktívna hračka v Elektrárni Piešťany, kde formou zážitkového vyučovania mali možnosť vidieť a vyskúšať si množstvo zaujímavých hračiek, kaleidoskopov, hlavolamov a experimentov pochádzajúcich z viac ako 20 krajín sveta, a na základe týchto hier pochopiť niektoré tajomstvá vedy, techniky alebo fyzikálnych zákonov. Výstava zaujala a bola pútavá nielen pre našich žiakov, ale aj pre učiteľov. Ďalším podujatím, ktoré navštívili naši žiaci bolo pútavé rozprávanie so "Žabiakom" o živote, vývoji a ochrane obojživelníka - ropuchy. Fotky si pozrite TU.