• Testovanie T5-2017

• Testovanie žiakov 5.ročníka ZŠ (okrem žiakov s mentálnym postihnutím) pod názvom Testovanie 5-2017 bolo 22.11.2017 (streda) v dopoludňajších hodinách vo všetkých ZŠ z predmetov matematika a slovenského jazyka a literatúry. Bližšie informácie TU.

• Prednáška - Triedenie odpadov

• Dňa 27.10.2017 sa uskutočnila v našej škole prednáška zameraná na triedenie odpadov. Deti v materskej škole a žiaci 1.stupňa sa hravou formou dozvedeli, ako správne triediť odpady a čo sa s vytriedeným materiálom deje. V rámci prevencie sa snažíme vychovávať deti k tomu, aby svojím správaním prispeli k znižovaniu množstva odpadov a poznali, do akého kontajnera jednotlivé druhy odpadov patria. Veríme, že cez najmladšiu generáciu vieme vychovávať aj dospelých, aby sa správali zodpovedne a šetrne k životnému prostrediu. Viď fotky TU.  Mgr. Viliam Žitňanský. Foto: Mgr. Ivana Jägrová.

• 1. MIESTO-Vybíjaná

•   Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Horná Streda Ďakuje aj za našich šikovných žiakov pánovi starostovi Ľubomírovi Krajňanskému a obecnému úradu Horná Streda za vybavenie aj uhradenie dopravy (súkromným autobusom) pre našich žiakov na túto súťaž Vybíjaná 2017.  Ďakujeme. yes

Vedenie školy vybavilo pre našich víťazov vo vybíjanej odmenu v podobe džúsu a pizzu pre každého člena tohto úspešného družstva  Viď pridané fotkyFOTKY TU.          Mgr. Viliam Žitňanský.

• Súťaž zručnosti

• Dňa 24.10.2017 sa prihlásení chlapci z 2.stupňa= 8. a 9.triedy zúčastnili "Súťaže zručností" v SPŠ Bzinská 11 v Novom Meste nad Váhom v odboroch elektrotechnika, informatika a strojárstvo. Viď fotky TU.

• Mobily nepoužívať

• Všetci žiaci ZŠ s MŠ Horná Streda sú povinní mať svoje mobily počas celého vyučovacieho procesu v škole zamknuté vo svojej šatňovej skrinke!

• Jesenné aranžovanie

• V stredu 18.10.2017 sa v našej škole uskutočnila aktivita ,,Jesenné aranžovanie". Začali sme divadelným vystúpením o jeseni. Žiaci potom spolu s učiteľmi a s niektorými rodičmi tvorili rôzne jesenné výtvory zo svojich tekvíc a iných jesenných plodov prírody na výstavku. Ďakujeme. Fotky TU.